Lymfodrenáž

Lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž přístrojem Lymfoven. Lymfoven je profesionální zařízení, které bylo vyvinuto v českých akademických podmínkách a je nyní využíváno po celém světě.

Je zbraní proti celulitidě, mízním i revmatickým otokům, tukovým polštářkům a nežádoucím estetickým projevům na pokožce. Působí proti chronické žilní nedostatečnosti a špatnému okysličení orgánů, které je příčinou mnoha dalších potíží, jako jsou únava, malátnost, celková sklíčenost, migrény, apatie a další. 

Lymfatická masáž je nejefektivnějším prostředkem k odstranění zplodin z organismu. Spolehlivě obnovuje funkčnost lymfatického systému, jehož hlavním úkolem je pročišťovat tělo. Když lymfa neproudí, jak má, tělo nestačí toxické látky vylučovat a začne se jimi zahlcovat. Důsledkem jsou nepříjemné změny na pokožce, celkové oslabení organismu, špatná funkce tělesných orgánů a v nejhorších případech nádorová onemocnění.

Lymfoven 
 účinně chrání lidský organismus před všemi těmito projevy, zajišťuje Váš dobrý zdravotní stav a skvělý vzhled. Lymfatická masáž je velmi příjemnou metodou, vede k celkovému zpevnění pokožky i svalstva a přitom je relaxační péčí, kterou můžete svému tělu poskytnout.