Kosmetika

Kosmetické ošetření

Profesionální a individuální přístup kosmetoložky s 20ti letou praxí pro zvýšení a zacílení účinku kosmetických přípravků zaručuje Vaši úplnou spokojenost. Kosmetické ošetření celkem trvá zhruba 90min., včetně 25min. masáže s kyslíkovou mezoterapií obličeje, očního okolí a dekoltu. Používáme jen to nejlepší v oboru, luxusní francouzskou značku Payot a bioceutiku Natinuel.

Natinuel

Co je to bioceutika? Přechod mezi estetikou a medicínou. Výzkumy a poznatky v oblasti buněčné a molekulární biologie, farmacie a dermatologie nám otevírají nové možnosti v aplikaci molekulárních bioceutik, která působí synergicky a intreraktivně v různých vrstvách pokožky až k její bazální vrstvě. Bioceutika využívají látky upravené biotechnologiemi, které naše pokožka dokáže identifikovat. Jsou to hlavně peptidy, biomimetické látky atd. a každá aktivní látka se používá přesně v takové koncentraci ve které je účinná. Mnohočetná souběžná činnost těchto látek v různých vrstvách pokožky, spojená s vysokou specializací v mikrooblasti, činí léčbu interaktivní. To je něco opravdu nového, v oblasti estetiky dosud nemyslitelného. Laicky řečeno, věda dnes umožnuje kosmetologovi komunikovat s pokožkou a vyvolávat v ní cílené a vedené reakce.

Payot

Tato kosmetika nabízí velmi účinné a příjemné výrobky, které nedráždí pokožku, a to ve specializovaných řadách pro každý typ pleti. Po celém světě je Payot synonymem velmi pozorné a kvalitní péče. Přináší pokožce zdraví a vizualitu, rozvíjí přirozenou ženskou krásu, a nabízí tak pocit spokojenosti se sebou samým.

K ještě lepším výsledkům používáme ultrazvukovou špachtli a kyslíkovou mezoterapii při každém ošetření.