volejte +420 777 576 626
 
home
 

StudioM disponuje špičkovou technologií v oboru - přístrojem Lymfoven. Lymfoven je profesionální zařízení, které bylo vyvinuto v českých akademických podmínkách a je nyní využíváno po celém světě.

Lymfodrenáž je nejúčinnější zbraní proti celulitidě, mízním i revmatickým otokům, tukovým polštářkům, skvrnám a nežádoucím estetickým projevům na pokožce. Působí proti chronické žilní nedostatečnosti a špatnému okysličení orgánů, které je příčinou mnoha dalších potíží, jako jsou únava, malátnost, celková sklíčenost, migrény, apatie a další.

Lymfatická masáž
je nejefektivnějším prostředkem k odstranění zplodin z organismu. Spolehlivě obnovuje funkčnost lymfatického systému, jehož hlavním úkolem je pročišťovat tělo. Když lymfa neproudí, jak má, tělo nestačí toxické látky vylučovat a začne se jimi zahlcovat. Důsledkem jsou nepříjemné změny na pokožce, celkové oslabení organismu, špatná funkce tělesných orgánů a v nejhorších případech nádorová onemocnění.

Lymfoven
je revolucí v medicíně i kosmetice. Velmi účinně chrání lidský organismus před všemi těmito projevy, zajišťuje Váš dobrý zdravotní stav a skvělý vzhled. Lymfatická masáž je velmi příjemnou relaxační metodou, vede k celkovému zpevnění pokožky i svalstva a je tou nejkomfortnější péčí, kterou můžete svému tělu poskytnout.


Vyzkoušejte nyní lymfodrenáž za akční cenu 230 Kč / 55 minut. Těšíme se na Vás!


Ceník
 
Adresa kosmetického studia: Štúrova 55, Praha 4, Telefon: +420 777 576 626
 
Copyright Jana Vacíková, StudioM | design by myart.cz